Czy lifting twarzy jest możliwy przy użyciu nici?

Obecnie mocno popularne wypełniacze kwasu hialuronowego, implanty kolagenotwórcze czy też przeszczepy tłuszczowe owładnęły rynkiem medycyny estetycznej.

Konturujemy owal, linie żuchwy, powiększamy usta. Ale co raz częściej do mojego gabinetu trafiają Pacjenci chcący dyskretnej i subtelnej poprawy, chcący mieć efekt zadbanej skóry o prawidłowym napięciu i kolorze. Dla takich Pacjentów idealną metodą jest implantacja rozpuszczalnych nici Secret Illusion firmy Crystalaesthetic.

Nici PDO ( polidioksanon) najnowszej generacji, to syntetyczne, bezpieczne włókna, które zaaplikowane w skórze liftingują i rewitalizzują tkankę. To metoda wykreowana przez Koreańczyków obecnie bardzo popularna na świecie. Wyjątkowość nici Secret Illusion to jej budowa:

Jest to tłoczona nić, której haczyki są formowane, a nie nacinane. Jej haczyki są grubsze, zdecydowanie mocniejsze i gęściej osadzone, co ma wpływ na szybkie gojenie i brak uszkodzeń tkanki. Nić schowana jest w kaniuli co też decyduje o bezpieczeństwie tego produktu.

Specyfika nici, ich budowa i aplikacja dają efekty wolumetryczne, rewitalizacyjne i napięciowe skóry. Efekt uniesienia mechanicznego jest natychmiastowy, a efekt rewitalizacji rozwija się w przeciągu 1-3 miesięcy. LAplikacja nici Secret Illusion jest bardzo prosta i szybka. Produkt nie wymaga gojenia i absencji w życiu zawodowym. Jest to implant, który możemy łączyć z kwasem hialuronowym. Ale to co przemawia jeszcze mocniej za wyborem tej metody w mojej praktyce to rodzaj zupełnie nieinwazyjnej metody dającej naturalność i bezpieczeństwo, obrazujące piękną, napiętą, zdrową i młodą skórę.

Doktor Katarzyna Grudzień

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020